Realitní služby

V naší realitní kanceláři PMP Stavební & Realitní se specializujeme na kompletní péči o Vás a Vaši nemovitost. Nabízíme Vám služby, které pokrývají vše od A do Z, aby Váš prodej nebo pronájem proběhl úspěšně a bezstarostně.

Prodej a Pronájem

Nemáte čas na vyhledávání kupců nebo nájemců? My se postaráme o veškeré aspekty prodeje či pronájmu.

prodej-obr

Právní servis

Náš tým zkušených právních expertů Vás provede komplexním právním prostředím nemovitostního trhu. Zajistíme, že všechny transakce budou prováděny v souladu s platnými zákony.

pravo-img

Odhad tržní ceny nemovitosti

Chcete znát reálnou hodnotu Vaší nemovitosti? Naši odborníci na tržní odhad Vám poskytnou přesné a aktuální informace o ceně Vašeho majetku.

odhad-img

Profesionální prezentace

První dojem je klíčový. S naší profesionální prezentací získáte pozornost potenciálních kupců nebo nájemců a maximalizujete tak hodnotu Vaší nemovitosti.

prezentace-obr

Hypoteční služby

Spolupracujeme s externím odborníkem na hypoteční služby, abychom Vám zajistili výhodné a přizpůsobené finanční řešení.

hypoteka-obr

Kompletní podklady k prodeji nemovitosti

Zajišťujeme všechny nezbytné dokumenty, včetně projektové dokumentace, PENB, technického průkazu a mnoho dalšího. Jsme členy Asociace inspektorů nemovitostí, což nám umožňuje neustále rozšiřovat naše technické znalosti, a to jak v oboru technických inspekcí, tak všeobecného povědomí se zaměřením na kompletní problematiku procesu prodeje nemovitostí včetně právního minima.

prodej-obr

U nás získáte veškerou podporu a know-how potřebné pro úspěšný prodej nebo pronájem nemovitosti. Jsme tady, abychom Vás provedli celým procesem od začátku až do konce. Neváhejte nás kontaktovat a společně začneme pracovat na dosažení Vašich realitních cílů.

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
email: fname: