Video prohlídka
Poloha zadaná inzerátem je část města

Slunný pozemek s krásným výhledem

Brno
Ukázat na mapě Video prohlídka
Lokalita je pouze orientační, nemovitost se nachází ve vyznačené oblasti na mapě.
14 200 000
Cena je včetně provize a právního servisu.
Plocha 3135 m2

Popis nemovitosti

Chcete do budoucna bydlet v lukrativní, ale klidné lokalitě, a přesto mít výborně dostupné centrum města Brna? Toužíte relaxovat na prostorné zahradě s krásným výhledem do přírody? Pak je tento investiční pozemek přímo pro Vás.

Tento slunný a rozlehlý pozemek s parcelním číslem 356/1 o celkové výměře 3.135 m² se nachází ve vyhledávané lokalitě Brno-Jehnice, která je známá svou klidnou atmosférou a přitom vynikající dostupností do města Brna. Užijete si zde klidný život s krásným výhledem do okolní zeleně, kde i přesto budete mít vše potřebné na dosah ruky. Pozemek leží v těsné blízkosti zastavitelných ploch, všech inženýrských sítí a dostupné infrastruktury, což nabízí potenciál budoucí výstavby a ideální podmínky pro budoucí rozvoj a výstavbu v této oblasti. Pozemek je přístupný z ulice Plástky. Uliční šíře tohoto pozemku je 14,77 metrů. Délka pozemku činí 77,47 metrů.

Jedná se o zajímavou investici pro případnou budoucí výstavbu v případě rozšíření územního plánu. Podle katastru nemovitostí je nyní tento pozemek veden jako zahrada. Sousední zastavěná lokalita je podle územního plánu zařazena mezi plochy bydlení.

Brno-Jehnice je městská část na severním okraji statutárního města Brna. Je tvořena městskou čtvrtí Jehnice, původně samostatnou obcí, která byla k Brnu připojena v roce 1971. Nachází se kolem Jehnického potoka a její okolí tvoří především zalesněné území Soběšické vrchoviny. Okolí Jehnic je díky svému lesnatému charakteru využíváno jako turistické a rekreační zázemí pro obyvatele Brna. V severní části zasahuje na území Jehnic ochranné pásmo přírodní rezervace Babí doly. Veřejná hromadná doprava je zajišťována v rámci Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje městskými autobusovými linkami Dopravního podniku města Brna. Jehnice svým umístěním a kompletní občanskou vybaveností splňují ty nejvyšší nároky pro rodinné bydlení.

Lokalita

ObecBrno

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky043
Datum aktualizace02.05.2024
K dispozici od19.03.2024
Umístění objektuKlidná část obce
KomunikaceBetonová, dlážděná
Datum nastěhování19.03.2024

Popis pozemku

KategoriePozemky
Druh pozemkuZahrady
Celková plocha m23135

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.

*
*
*
fullname: phone: fname:

Máte zájem?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Jana Ondruchová

Zavolejte mi +420 776 170 562 Napište mi
Kontakt makléře

Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.

Mám zájem o tuto nemovitost