Video prohlídka
Poloha zadaná inzerátem je obec

Stavební pozemek s projektem rodinného domu 5+1

Nížkovice
Ukázat na mapě Video prohlídka
Lokalita je pouze orientační, nemovitost se nachází ve vyznačené oblasti na mapě.
6 299 000
Plocha 2415 m2

Popis nemovitosti

Hledáte stavební pozemek ke klidnému rodinnému bydlení a zároveň potřebujete mít město na dosah? Pak je tento stavební pozemek přímo pro Vás.

Nabízíme Vám ke koupi rozsáhlý stavební pozemek o celkové výměře 2.415 m² s vypracovaným projektem k výstavbě rodinného domu a návrhem okrasné zahrady z roku 2022. Jedná se o pozemek s parcelními čísly: 188, 189, 190 a 191 v katastrálním území Nížkovice, okres Vyškov. Území, na kterém je stavební záměr plánován, se nachází v řadové zástavbě rodinných domů. Z velké části má pozemek rovinatý charakter a postupně se ke konci mírně svažuje. Klidná ulice nabízí polohu mimo hlavní dopravní komunikaci a blízkost základní občanské vybavenosti. Pozemek je přístupný z obou stran, má obdélníkový tvar a jeho uliční šíře činí 24,3 metrů. Pozemek je v současné době napojen na síť NN a jsou zde dovedeny sdělovací kabely. Dále bude potřeba vybudovat přípojku vody a kanalizace. Vodovodní řad je situovaný pod přilehlou vozovkou, šachta pro napojení do kanalizace je připravená na pozemku. Pozemek se nenachází v záplavovém území.

Popis projektu stavby rodinného domu:
Jedná se o jednoduchý venkovský dům se sedlovou střechou a terasou. Celková zastavěná plocha stavby činí 222 m² a nabízí dispozici 5+1 s podlahovou plochou celkem 280 m². Návrh stavby vychází z obdobných archetypů s moderním pojetím, nijak ale nenarušuje charakter okolní zástavby. Stavba je dle návrhu členěná na dvě hmoty. První je lineární přízemní část s podkrovím a sedlovou střechou, druhá je jednoduchá garáž s plochou střechou. Je zde navržena bílá fasáda v kombinaci s antracitovými prvky, jako jsou okenní výplně a vikýř v jednoduchých čistých liniích. Centrální prostor domu představuje kuchyně s jídelnou, která je navržena s otevřeným krovem a dá se z ní vyjít po schodišti do 2.NP na galerii. Jedná se o velmi vzdušný a charakteristický prvek domu. Dále se v přízemí nachází obývací pokoj s tajnou pracovnou, který v kontrastu s prostornou kuchyní navozuje dojem útulna a rodinné pohody. Technické zázemí je přidruženo ke garáži. Ložnici rodičů s koupelnou, WC a šatnou naleznete v nejklidnější části přízemí. Tři dětské pokoje jsou umístěny ve 2.NP a mají k dispozici koupelnu s WC. Pro vytápění bude instalováno tepelné čerpadlo země – voda. Energii ze země bude využívat pomocí hlubinných vrtů. Energetická náročnost stavby - třída E.

Obec Nížkovice leží v jihozápadní části okresu Vyškov a disponuje základní občanskou vybaveností, jako je Mateřská a Základní škola, pošta, obchod s potravinami, dětské hřiště, fotbalové hřiště a knihovna. V okolí Nížkovic naleznete krásnou přírodu a Ždánický les poskytující rozmanité turistické trasy a cyklotrasy. Kompletní občanskou vybavenost najdete v 5 km vzdáleném městě Slavkov u Brna, které je celosvětově známé svou bohatou historií a dlouhodobě se řadí mezi města s příznivým klimatem pro podnikatele i své obyvatele. Nalezneme zde většinu úřadů a bank, a také rozvinutou zdravotní i školní síť.

Lokalita

OkresVyškov

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky056
Datum aktualizace10.07.2024
K dispozici od24.06.2024
Umístění objektuKlidná část obce
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, elektřina
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Datum nastěhování24.06.2024

Popis pozemku

KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m22415
OdpadKanalizace

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.

*
*
*
lname:

Máte zájem?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Jana Ondruchová

Zavolejte mi +420 776 170 562 Napište mi
Kontakt makléře

Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.

Mám zájem o tuto nemovitost